ردکردن این

گروه مهندسی لعل فام

هاردها، اصلی ترین بخش در انواع کامپیوتر و سیستم های نیازمند به ذخیره دیتا مانند دوربین های مدار بسته می باشند. یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از کاربران استفاده کننده از انواع کامپیوتر و یا لپ تاپ پیش می آید، از دست رفتن داده های موجود بر روی هارد می باشد. اطلاعاتی که بر روی هارد داریم، می توانند به دلایل مختلفی از دسترس خارج شده و یا از بین بروند. در این صورت نیاز به انجام فرایند بازیابی اطلاعات بر روی هارد خواهد بود.  خیلی از مواقع داده ها به صورت اتفاقی توسط کاربر پاک می شوند. ضربه، تکانه های شدید به سیستم در حالت روشن و نوسانات برقی، از جمله اتفاقاتی هستند که می توانند منجر به پاک شدن داده ها از روی هارد شوند. البته نوع هارد و کیفیت قطعه تولید شده تحت برندهای مختلف در میزان این نوع از خرابی موثر هستند، اما نکته قابل توجه این است که این مشکل می تواند برای همه انواع هارد از نمونه های استفاده شده برای سیستم های خانگی گرفته تا هارد سرور پیش بیاید. 

در هر صورت نیاز به بازیابی اطلاعات هارد، مسئله ای است که برای همه نمونه های موجود در بازار محتمل است. همچنین باید توجه داشت که این کار مسئله ای کاملا تخصصی می باشد، نیاز به ابزار و دستگاه پیشرفته داشته و همچنین می بایست توسط افراد خبره و با تجربه انجام گیرد؛ بنابراین در صورتی که اطلاعات مهمی از روی سیستم شما پاک شده و می خواهید به صورت کامل بازیابی شوند، به هیچ عنوان از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات استفاده ننمایید. چرا که این کار، شانس بازیابی کامل داده های شما را به میزان بسیار زیادی کاهش میدهد.

گروه مهندسی لعل فام، یکی از مجموعه های متخصص و با سابقه در زمینه تعمیر انواع قطعات کامپیوتری و بازیابی اطلاعات هارد در انواع مختلف می باشد. این مجموعه با بهره گیری از ابزار و دستگاه های مورد نیاز و برخورداری از کادر مجرب و حرفه ای در زمینه بازیابی اطلاعات هارد، یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده این خدمات در سراسر کشور می باشد. بازیابی اطلاعات در سیستم های مختلف ذخیره سازی مانند هارد سرور، هارد کامپیوتر و لپ تاپ، هارد دوربین های مداربسته، ریکاوری فلش مموری و سایر قطعات ذخیره کننده اطلاعات، خدماتی هستند که توسط گروه مهندسی لعل فام در اصفهان و سایر نقاط کشور قابل ارائه می باشد. لازم به ذکر است که تنها توجه به برخی از نکات در رابطه با بازیابی اطلاعات از سوی کاربران نیاز است. خاموش کردن دستگاه و ادامه ندادن فعالیت با آن یکی از مهمترین کارهایی است که کاربران در صورت عدم دسترسی به اطلاعات خود بر روی هارد، می بایست به آن توجه داشته باشند. اگر نیاز به اطلاعات خود بر روی هارد دوربین مداربسته پیدا کردید و متوجه از دست رفتن آنها شدید، سریعا برق دستگاه را قطع کرده و توجه داشته باشید که در این شرایط به هیچ عنوان نباید هارد را از دستگاه جدا نمایید. در صورتی که نیاز به بازیابی کامل داده های خود بر روی انواع هارد پیدا کردید، با توجه به نکات عنوان شده، ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از طریق شماره های درج شده در وب سایت پی سی کالا، با همکاران کارشناس ما در این زمینه تماس برقرار نمایید.